2017 m. kovo 30 d. Ukmergėje vyko Specialiosios olimpiados tarptautinės plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo Ukmergės ,,Ryto“ specialiosios mokyklos bei Ukmergės rajono mokyklų intelekto sutrikimą turintys mokiniai, Kauno Specialiosios Olimpiados klubas, Vilniaus specialiosios olimpiados plaukimo klubas, Rygos I-osios specialiosios internatinės mokyklos komanda.

Vilniaus specialiosios olimpiados plaukimo klubo komandą sudarė 12 plaukikų, kurie įvairiose amžiaus grupėse laimėjo 13 medalių, iš jų: 5 – aukso, 1 -sidabro, 7 – bronzos.

Skirtingose amžiaus grupėse 25 m laisvu stiliumi distancijoje mūsų klubo plaukikės Augustė Šerpytytė ir Sofija Voicechovičiūtė laimėjo po aukso medalį, o Kristina Laurinavičiūtė  ir Meida Burokaitė iškovojo po bronzos medalį.

Julius Rėksnys iškovojo aukso medalį 25 m krūtine ir bronzos medalį 50 m krūtine distancijose.

Skirtingose amžiaus grupėse 50 m laisvu stiliumi distancijoje mūsų klubo plaukikai Evaldas Dakševičius iškovojo aukso medalį, Titas Bagdonavičius sidabro medalį, o Kristupas Pilypas iškovojo bronzos medalį.

Skirtingose amžiaus grupėse 25 m laisvu stiliumi distancijoje mūsų klubo plaukikai Adomas Bužinskas iškovojo aukso medalį, o Justas Truskauskas, Romuald Voinič ir Danil Romanov iškovojo po bronzos medalį.

Sveikiname medalininkus ir linkime sėkmingų startų ateityje.